تحقیق در مورد میرزا کوچک جنگلی
لینک دانلود و خرید پایین توضیحات
دسته بندی : وورد
نوع فایل :  .doc ( قابل ويرايش و آماده پرينت )
تعداد صفحه : 7 صفحه


 قسمتی از متن .doc : 
 
‏میرزا کوچک جنگلی
‏(‏۱۲۵۷‏ – ‏۱۱ آذر‏ ‏۱۳۰۰‏ هجری شمسی) مبارز ‏انقلاب مشروطه‏ و سردار ‏جنبش جنگل‏ و از اولین رهبران ‏جمهوری شوروی سوسیالیستی ایران‏ (همچنین معروف به: ‏جمهوری شوروی سوسیالیستی ایران‏ و ‏جمهوری سرخ گیلان‏) بود.
‏زندگینامه
‏یونس معروف به میرزا کوچک فرزند میرزا بزرگ در سال ‏۱۲۵۷‏ ه.ش. در شهر ‏رشت‏ محله ‏استادسرا‏ در خانواده‌ای متوسط چشم به جهان گشود. وی سنین اوّل عمر را در ‏مدرسه حاجی حسن‏ واقع در صالح آباد شهر ‏رشت‏ و مدرسه جامع به آموختن صرف و نحو و تحصیلات دینی گذرانید. چندی هم در ‏مدرسه محمودیه‏ٔ‏ ‏تهران‏ به همین منظور اقامت گزید. با این سطح تعلیم می‌توانست یک امام جماعت یا یک مجتهد از کار درآید، امّا حوادث و انقلابات کشور مسیر افکارش را تغییر داد و او را به راهی دیگر کشاند.
‏میرزا دارای دو خواهر و دو برادر، یکی بزرگ‌تر از خود بنام محمّدعلی و دیگری کوچک‌تر بنام رحیم، بود، ک …
 


علوم انسانی


تحقیق در مورد میرزا کوچک جنگلی ,میرزا کوچک جنگلی,دانلود تحقیق در مورد میرزا کوچک جنگلی ,میرزا,کوچک,جنگلی

دانلود مستقیم فایل

به شما بازدید کننده محترم پیشنهاد میکنیم برای دانلود مقالات بیشتر به سایت اصلی ما مراجعه کنید کلیه مقاله ها به صورت اشتراکی و تایید شده در سایت قرار گرفته و همگی به صورت کامل می باشند ، پس از پرداخت هزینه محصول می توانید به مقاله دسترسی پیدا کنید. در صورت بروز هرگونه مشکل از قسمت ارتباط با مدیریت سایت با ما در ارتباط باشید ./themes/default/images/download.gif مشاهده اطلاعات کامل این محصول
ADS Here !!!