تحقیق در مورد اسيلوسکوپ 12 ص
لينک پرداخت و دانلود *پايين مطلب*
 
فرمت فايل: .doc (قابل ويرايش و آماده پرينت)
 
تعداد صفحه : 10 صفحه
متن نمونه :
 
‏1
‏اسيلوسکوپ
‏مقدمه
‏اسيلوسکوپ ‏در حقيقت رسامهاي بسيار سريع هستند که سيگنال ‏ورودي را در برابر زمان يا در برابر سيگنال ديگر نمايش مي‌‌دهند. قلم اين رسام يک ‏لکه نوراني است که در اثر برخورد يک باريکه الکترون به پرده‌اي فلوئورسان بوجود ‏مي‌آيد.
‏به علت لختي بسيار کم باريکه الکترون مي‌‌توان اين باريکه را براي ‏دنبال کردن تغييرات لحظه‌اي (ولتاژهايي که بسيار سريع تغيير مي‌کنند، يا ‏فرکانس‌هاي ‏بسيار بالا) بکار برد. اسيلوسکوپ بر اساس ‏ولتاژ ‏کار مي‌‌کند. البته به کمک مبدلها (‏ترانزيستورها‏) ‏مي‌‌توان جريان الکتريکي و ‏کميتهاي ديگر فيزيکي و مکانيکي را به ولتاژ تبديل کرد.
‏قسمتهاي مختلف اسيلوسکوپ
‏لامپ پرتو کاتدي
‏اسيلوسکوپ از يک لامپ ‏پرتو کاتدي که قلب دستگاه است و تعدادي مدار براي کار کردن لامپ پرتو کاتدي تشکيل ‏شده است. قسمتهاي مختلف لامپ پرتو کاتدي عبارتند از:
‏تفنگ ‏الکتروني‏ :
‏تفنگ الکتروني باريکه متمرکزي از ‏الکترونها ‏ …
 


فنی و مهندسی


تحقیق در مورد اسيلوسکوپ 12 ص ,اسيلوسکوپ 12 ص,دانلود تحقیق در مورد اسيلوسکوپ 12 ص ,اسيلوسکوپ,12,ص

دانلود مستقیم فایل

به شما بازدید کننده محترم پیشنهاد میکنیم برای دانلود مقالات بیشتر به سایت اصلی ما مراجعه کنید کلیه مقاله ها به صورت اشتراکی و تایید شده در سایت قرار گرفته و همگی به صورت کامل می باشند ، پس از پرداخت هزینه محصول می توانید به مقاله دسترسی پیدا کنید. در صورت بروز هرگونه مشکل از قسمت ارتباط با مدیریت سایت با ما در ارتباط باشید ./themes/default/images/download.gif مشاهده اطلاعات کامل این محصول
ADS Here !!!